HIF Logga
Hallarydsloppet
1 april 2024

 

Promenadklass 2024

Startlista Hallarydsloppet 2024 2024-04-01
Herrar 21 km 21000 meter
436 Marcus Magnusson -79 Ljungby
437 Robert Heu -60 Häljarp
438 Nick Lightfoot -99 Chalfont Massive
439 David Axelsson -96 Mölndals AIK
440 Mattias Ekman -82 Apladalens LK
441 Morgan Jönsson -61 Osby
442 Niklas Magnfält -71 Bauer Endurance Club
443 Charlie Gaut -94 Hallaböke
444 Axel Berg -94 Diö
445 Per-Erik Mörck -66 Hässleholms AIS
446 Markus Åberg -72 Ljungby
447 Niklas Hansson -80 Elmhults Sport Club
448 Satishkumar Ramasamy -83 Elmhults Sport Club
449 Ravi Shankar -79 Elmhults Sport Club
450 Simon Bloss -89 IFK Växjö / Craft Run Team
451 Fredrik Stålmark -96 Växjö Löparklubb
452 Henrik Alm -89 Osby
453 Klas Persson -81 SK Graal
454 - -
455 Michael Fox -77 Sweden Stands With Ukraine
456 Pavlo Polupan -86 Sweden Stands With Ukraine


Damer 21 km 21000 meter
481 Elin Holmstrand -84 SK Graal
482 - -
483 Lotta Mörck -66 Hässleholms AIS
484 Anna Hedenfeldt -81 Högby IF
485 Julia Sundbüe -95 Ljungby
486 Iman Malaekah -03 Ytterby
487 Elin Sjölin -85 Annerstad
488 Angelina Hjalmarsson -83 Osby
489 Malin Rudolfsson -89 OK Gynge
490 - -


Herrar 9,8 km 9800 meter
301 Anders Uhlin -45 OK Gynge
302 Linus Waldén -88 SK Graal
303 Niclas Fleischer -67 Ugglepaddehökarna
304 Lukas Vbra -83 Älmhult
305 Bengt Brink -54 Hässleholm Freeflow
306 Marcus Petersson -81 Ljungby
307 Joakim Aronsson -78 Jönköping
308 Lucas Jansson -03 Ljungby FIK
309 Jakob Gustafsson -93 Ljungby
310 August Nord -03 Ljungby
311 Ludwig Wallertz -03 Ljungby
312 Ola Simonsson -86 Bjärnum
313 Elias Azzi -67 Älmhult
314 Kennert Lundgren -62 Västra Frölunda
315 Petrus Johansson -76 Elmhults Sport Club
316 Anirudh Parti -86 Elmhults Sport Club
317 Henrik Wieslander -82 Elmhults Sport Club
318 Matz Olof Johansson -49 Elmhults Sport Club
319 Urban Johansson -60 Elmhults Sport Club
320 Rasmus Bergqvist-84 Elmhults Sport Club
321 Vladimir Bykov -78 Elmhults Sport Club
322 Nils Andersson -89 Hässleholm
323 Hampus Ahlsén -79 Älmhult
324 Stefan Ekström -72 Osby
325 Jonas Almarsson -71 SK Graal
326 Håkan Nilsson -76 SK Graal
327 Leif Axelsson -63 SK Graal
328 Sixten Persson -08 SK Graal
329 Peter Karlsson -73 Älmhult
330 Ulf Johansson -63 Vigenstorps Jaktlag
331 Emil Björck -86 Munka Ljungby
332 Felix Fernebring -91 Göteryd
333 Elias Karlsson Vigenstorps Jaktlag


Damer 9,8 km 9800 meter
386 Paulina Gambill -00 Chalfont Massive
387 Rebecca Arnesson -92 IFK Växjö
388 Marie Blomster Petersson -86 Elmhults Sport Club
389 Kim Hedensted -93 Hallaböke
390 Sandra Berglund -83 Markaryd
391 Evelina Folkesson -90 Solvikingarna
392 Jonna Johnsson -91 Hallaryds IF
393 Carolina Almarsson -77 SK Graal
394 Jessica Nilsson -81 Fjälkinge
395 Vikte Klimkviciute -88 Sweden Stands With Ukraine
396 Amilia Tångne -90 Sweden Stands With Ukraine
397 Kristina Ponting -61 IF UDD
398 Gabrielle Johansson Vigenstorps Jaktlag


Herrar 6 km 6000 meter
201 Isak Malberg -11 Älmhult
202 Tero Hedin Väisänen -60 Bor
203 Juha Luukkonen -64 Markaryd
204 Emil Johansson -86 Ljungby
205 John Ritsinger -78 Lagan
206 Leif Karlsson -49 UF Contact
207 Stefan Hedenfeldt -76 Högby IF
208 Anders Persson -51 UF Contact
209 Stig-Åke Johansson -44 Elmhults Sport Club
210 Lars Åke Johansson -69 Elmhults Sport Club
211 Jörgen Johansson -72 Elmhults Sport Club
212 Haribabu Vasudevan -87 Elmhults Sport Club
213 Anton Wretström -97 SK Graal
214 Ola Götesson -69 SK Graal
215 Thim Isaksson -95 SK Graal
216 Björn Andersson -59 Ännu mer försoffad...
217 Elias Erämaja -88 Finska klubben
218 Roberth Olsson -81 Norrköping
219 Walter Aronsson -12 Norrköping
220 Adam Hallborg -95 Växjö


Damer 6 km 6000 meter
261 Rachel Keeler -80 Hallaryd
262 Ylva Gambill -66 Chalfont Massive
263 Anette Hedin Väisänen -62 Bor
264 Nesrin Larsson -80 Agunnaryd IF
265 Lina Malberg -89 Älmhult
266 Viveca Ritsinger -80 Lagan
267 Alejandra Gomez -86 UF Contact
268 Jeanette Mårtensson -83 -
269 Veronika Stein-Lundgren -99 Västra Frölunda
270 Manali Thever -83 Elmhults Sport Club
271 Natalia Bykov -81 Elmhults Sport Club
272 Menka Sharma -82 Elmhults Sport Club
273 Jennifer Becker -91 Traryd
274 Linda Persson -83 SK Graal
275 Sandra Bladh -89 Benakull
276 Hanna Belfrage -85 Finska klubben
277 Kristina Aronsson -81 Norrköping
278 Elin Brink -97 Mölndals AIK


P 16 3350 meter
171 Isak Kämpe -09 Ängelholms IF
172 Konstantin Bykov -08 Elmhults Sport Club


F 16 3350 meter
176 Elin Ritsinger -08 Lagan
177 Linnea Almarsson -08 SK Graal


P 14 3350 meter
151 Rudra Singh -10 Elmhults Sport Club


F 14 3350 meter
161 Ines Ritsinger -10 Lagan
162 Lidiia Bykov -11 Elmhults Sport Club


P 12 1300 meter
121 Oscar Ritsinger -12 Lagan
122 Pradyumna Sathiskumar -13 Elmhults Sport Club
123 Mugunth Krish Haribabu -13 Elmhults Sport Club


F 12 1300 meter
136 Nelly Larsson -12 Agunnaryd IF
137 Yara Lopez -12 UF Contact


P 10 1300 meter
76 Victor Ritsinger -15 Lagan
77 Juan Lopez -15 UF Contact
78 Mario Ahlsén -14 Älmhult
79 Theodor Rudolfsson -15 Osby


F 10 1300 meter
96 Selma Waldén -15 SK Graal
97 Elina Jonsson -14 Hallaryds IF
98 Milia Hedensted - Hallaböke
99 - -


P 8 1300 meter
10 Vidar Waldén -17 SK Graal
11 Jonathan Winqvist -16 Hallaryds IF
12 Thore Winqvist -18 Hallaryds IF
13 Arvid Ritsinger -18 Lagan
14 Elias Jonsson -16 Hallaryds IF
15 Albert Lejon -17 Älmhult
16 - -
17 Alvin Sandström -20 Delary
18 Viktor Simonsson -17 Hallaryds IF
19 Erik Simonsson -18 Hallaryds IF
20 Neelvelan Thever -16 Elmhults Sport Club
21 Prahalatha Sathishkumar -19 Elmhults Sport Club
22 Aarav Singh -17 Elmhults Sport Club
23 Valentino Ahlsén Älmhult
24 Valter Rudolfsson -18 Osby
25 Valentin Berglund -18 Markaryds


F 8 1300 meter
41 Ellen Sörbergs -16 Vägla
42 Juni Ritsinger -16 Lagan
43 Sonja Lejon -20 Älmhult
44 Cajsa Olofsson -17 -
45 Ellinor Olofsson -20 -
46 Wilja Odin -17 -
47 Saga Sandström -18 Delary
48 Anish Parti -19 Elmhults Sport Club
49 Kaira Thever -19 Elmhults Sport Club
50 Zoia Bykov -17 Elmhults Sport Club
51 Hansika Haribabu -18 Elmhults Sport Club
52 Isabel Hotaj -16 Hallaryd
53 Daisy Goodbody -20 Vägla
54 Lilian Belfrage -19 Finska klubben
55 Eleonora Belfrage -16 Finska klubben


Tävlingen administreras med Running Man v2.3. Licensierad till: Hallaryds IF. Licensnummer: 1003